Çiçek Desenli Şal Örnekleri Yeni Modeller


Çiçek Desenli Şal Örnekleri Yeni Modeller,bayan şal örnekeleri 2013,2013 şal modelleri rengarenk,rengarenk şal modelleri,çiçek deseneli şal modelleri,bayanlara şal nasıl yapılır
Malzemeler:9 Numara Tığ,2 Adet Renkliİp Beyaz İp
Yapılışı :Katmerli çiçek örüp çiçeğin arka kısmına 3 zincir çekip 7 tane yuva hazırlayın, bir üst sıraya gelince 3 zincir çekip 12 tane yuva oluşturun. Yeşil ipi alarak 25 zincir çekin aynı yere batıp yaprakları oluşturun.Şimdide beyaz ipi alarak 5 zincir çekin batıp 6 sıra file örüp, köşelere vardığınızda ise 3′ lü dolgu, 3 zincir, 3′ lü dolgu örün.Bu şekilde ördüğünüz şalın etrafına saçaklar yapıp bitirin.


Yeni sezona girerken bayanların kullanabileceği şeylerden birisi de şaldır. Bahar aylarında alttan bir bluzla üzerine bir şal atan bayanlar gerçekten kombini güzel yaptığınız sürece güzelsiniz demektir. Koyu renkli bir şal tercih edecekseniz içine açık renkli bir bluz tercih ediniz. Ama açık renkli bir şal tercih edecekseniz içirisine koyu renkli bir bluzla kombin yapabilirsiniz. Saçaklı şal örnekleri ne kadar eskiyi anımsatsa da yakışana yakışıyor doğrusu. Simli ipten işlenen şal modellerini gece davetlerinde dışarı çıktığınızda abiyenizin üzerine atın ve hoş gözükün. Sakallı ip tercih edilen şallarda ise balık etli hanımların kullanmaması öneriliyor. Zira bu şekilde daha da kilolu görünebilirsiniz. Zayıf hanımların kullanması önerilen sakallı ipten yapılan bu şallar zayıf hanımları olduğundan daha da balık etli gösterecektir.


bayanlara papatya motifli sal nasil orulur1 - Çiçek Desenli Şal Örnekleri Yeni ModellerGül motifli tor işlemeli saçaklı şal modellerini bayanlar severek kullanacaktır. Kışın sıcaklarda yardımcı olacak bu şal örneklerini kolaylıkla işleyebilirsiniz.


tig orgusu derya baykal orguleri sal modelleri - Çiçek Desenli Şal Örnekleri Yeni ModellerÇiçek motifli işlemeli el işi yeni trend şal örnekleri modelleri. Beyaz motifli şal örneği. İki renkli şal modelleri her renk elbisenizle uyum sağlar.
sacakli sal modelleri - Çiçek Desenli Şal Örnekleri Yeni Modeller

Renkli saçaklı şal modelleri artık her bayanın üzerinde görülür oldu. Tığ işi saçaklı şal örneklerini işlemesi de artık çok kolay. Ev hanımları bu modellere yakından bakıp işleyebilirsiniz.
motifli sal modelleri - Çiçek Desenli Şal Örnekleri Yeni Modeller

Renkli çiçek motifli şallar genelde genç kızlara yakışsa da orta yaşlı hanımlara da çok yakışıyor. İki şişle işlenmiş şal örneklerini sayfamızda görebilirsiniz. Yeni sezon şallar modelleri örneklerine iyi bakın ve sizde işleyin hanımlar.
motifli mavi orgu sal modelleri - Çiçek Desenli Şal Örnekleri Yeni Modeller

Mavi zemini olan renkli çiçek motifli saçaklı şallar ve zikzaklı gelen şal örneklerini baharda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ev hanımlarının da rahatlıkla işleyebileceği tığ işlemeli şal örneklerini severek kullanabilirsiniz hanımlar.
motif islemeli sal modeli - Çiçek Desenli Şal Örnekleri Yeni Modeller

Papatya motifli siyah ile birleşen saçaklı şal örneğini görüyoruz. Genelde içine beyaz giyindiğinizde bu tarz siyahlı beyazlı olan şalı tercih ederseniz daha doğru bir seçim yapmış olursunuz. Öte yandan hardal sarısı saçaklı şal modelini görüyoruz. Bu tarz şalları da yine açık renkle yada çok koyu bir kahverengiyle kombin yaparsanız hoş olursunuz.
gul motifli orgu sal ornekleri - Çiçek Desenli Şal Örnekleri Yeni Modeller

Sakallı ip kullanılan şallar herzaman daha balık etli gösterir. Aynı zamanda sıcak tutan bu şal örnekleri renkli motifllerle kombinlendiğinde ortaya çok muntazam bir şal çıkıyor.Simli ip tercih edildiğinde ise bir gece davetine giderken dışarı çıktığınızda abiyenizin yada elbisenizin üzerine atabileceğiniz bir şal tarzı.
file modelli sal ornegi - Çiçek Desenli Şal Örnekleri Yeni Modeller

Sakallı ipten yapılan saçaklı şal örnekleri panço tarzında işlenmiş ve gayette hoş durmuştur. Öte yandan pembemsi ve pudraya yakın olan bu küçük kurdale işlemeli şal örneği ise her genç kıza ve her bayana yakışır.


Google+

YouTube