2014 kız çocuk odası modelleri


2014 kız çocuk odası modelleri,
en güzel kız çocuk odaları,
2014 pembe kız odası örnekleri,
kız çocuk odasi trendleri 2013


2013 kiz cocuk odasi modelleri3 - 2014 kız çocuk odası modelleri
2013 kiz cocuk odasi modelleri4 - 2014 kız çocuk odası modelleri
2013 kiz cocuk odasi modelleri2 - 2014 kız çocuk odası modelleri
2013 kiz cocuk odasi modelleri - 2014 kız çocuk odası modelleri

Kız çocukları odaları için birbirinden şık dekorasyon modellerini bu yazıda bulabilirsiniz. Küçük prenseslerin renk seçiminde birinci tercihleri genellikle pembe oluyor. Ee doğrusu pembe de kızlara çok yakışıyor.

Pembeyi diğer renklerle birleştirerek kızınızın odasında ona renkli bir dünya hazırlayın.


Renkli bir oda hazırlarken patchwork modelli yatak örtüleri, perdeler, renkli halılar size yardımcı olabilir.


Duvar ve hatta tavan boyasında da renkli desenleri kullanmayı deneyebilirsiniz. Hatta birbirinden şık ve sevimli duvar kağıtlarından da faydalanabilirsiniz. Kızınızın ve zaman zaman da kendinizin de oturması için odaya bir berjer koltuk koymayı ihmal etmeyin. Bu koltukta kızınızla sıcak sohbetler yapabilir, birlikte kitap okuyabilirsiniz.
Çocuğunuzun kendi el emeği ile yaptığı bazı aksesuarları ve boyadığı resimleri odasının dekorasyonunda kullabilirsiniz.


Fiyonglarda kız odaları için şirin bir malzeme olabilir. Bu fiyongları perdelerde, lambalarda, örtülerde vs. kullanabilirsiniz.


İki kardeş aynı odayı paylaşıyorlarsa üst üste ranza yerine farklı modellerde ranzalar kullanabilirsiniz. Böylece hem çocuklarınız daha ferah uyuyabilirler, hem de yerden kazanabilirsiniz.


Artık her yapı markette bulabileceğiniz duvar yapışkanları ile çocuğunuzun odasına neşe katabilirsiniz. Renkli perdeler ve dolaplarla odayı daha sevimli hale getirebilirsiniz. Çocuğunuzun rahat kitap okuyabilmesi için ona odasında uygun bir köşe hazırlamayı da unutmayın.


Şık bir yatak ve yatak başı da çocuğunuzun odasına ayrı bir güzellik katacaktır. Ayrıca oyuncaklarını toparlamasında ona kolaylık sağlayacak, hem de odasına şıklık katacak sepetleri de odanın dekorasyonunda kullanmayı deneyebilirsiniz.


Google+

YouTube