Giriş Yap Kayıt Ol

eksprestoptan
ithal depom

 1. Günlük burç yorumlari


  burclar 103 - Günlük burç yorumlari

  koc burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)
  Ay Yengeç burcuna geçti. Burcun başında doğanlar Mars"ın gücünü doğrukullanmalısınız. Gerilimden uzak sakin kalmaya daha yavaş hareket etmeye çalışıp ani kararlar vermeye uzak durunuz. Burcun ortalarında doğanlar hayatınızın değişiminezorlandığınızı bugün daha güçlü hissedebilirsiniz ve bunu kontrol etmek isteyebilirsiniz.
  boga burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)
  Sevdiklerinizin fikri sizin için çok önemli. Daha bağımsız olmaya çalışmalısınız. Bugün,girişimci yönlerinizi özgürce kullanmak isteyecek ve kendinizi ifade ederken, yakınçevrenizin olumlu yönlerinden faydalanacaksınız. Enerjinizi odaklayacağınız konuları iyi belirliyor ve başlangıçlar konusunda oldukça cesaretli davranmalısınız.
  ikizler burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)
  Çevrenizde sizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz. Bazı dostlarınızın iyi niyetle yaklaşımları karşısında sizde gereken karşılığı vereceksiniz. Hayalleriniz ileidealleriniz arasında belli bir kalite göze çarpıyor. Ailenizle aranızda duygusal ilişkiler çokönemli. Varisler ve damar sorunlarına dikkat etmelisiniz.
  yengec burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)
  Bugün hassasiyetiniz çok yüksek. Alınganlığınız ve kırılganlığınız doruk yapabilir. Özellikleyaşadığınız aşk varsa, bir çok zorluklara maruz kalacaktır. Bazen kibirli davranışlar sergileyebilir ve çevrenizin tepkilerini üzerinize çekebilirsiniz. İnatçı tavırlarınızın ardındaki nedenler anlaşılmasa da, size daha sonra hak vereceklerdir.
  aslan burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)
  Çevrenizde size yardım edecek ve enerjinizi sizin için kullanacak arkadaşlarınız olacaktır. Girdiğiniz topluluklarda doğal cazibenizi kullanacak ve isteklerinizi hızla yaşamageçireceksiniz. Fakat karşı cinsin ilgisiyle, istemediğiniz aşklara sürüklenebilirsiniz. Bulunduğunuz şartları değiştirmek yerine çevresel alışkanlıklara uyum göstermelisiniz.
  basak burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)
  Henüz oluşturamadığınız olayların alt yapısı üzerinde çalışmalar yapıyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla bir arada olmanın ve onların desteği konusunda olumlu yansımalar alıyorsunuz. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin.
  terazi burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)
  Ay Yengeç burcuna geçti ve ağır planetlerle açılar oluşturmakta. Sorunlar kendini dahagüçlü ortaya koyabilir fakat bunlara pek aldırmamalısın. Zira her şeyi kolaycahalledebilecek güce sahipsin. Mars"ın burcunda olması sana gereken cesareti ve gücüverecektir. Parayla ilgili yeni gelişmelerden memnun olabilirsin.
  akrep burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)
  Bugün Ay"ın Neptün"le yapacağı güzel açı seni de güzel etkileyecek. Düşler dünyasındaistediğin kurduğun her şeyi elde edebilme imkanını yakalayabilirsin. Özellikle basın yayınedebiyat konularıyla güzel sanatlarda başarılı olabilirsin. Kişisel görünümününgüzelleşmesi adına harekete geçebilirsin.
  terazi burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)
  Bugün zeka hareket planeti Merkür"ün olumlu yönlendirmesi altındasın. Beğenilecek ve çok sevileceksin. Sen sözünü esirgemeyen birisin ama sözlerin bugün daha yumuşak ve anlamlı olacaktır. İş konularında yeni bir anlaşma düşünebilirsin. Önemli ve güçlü birinden tavsiye alabilirsin. Böylece sorunlar geride kalacaktır.
  oglak burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)
  Bir arkadaşınız ya da akrabanız sorun yaratabilir. Bu kişilerin ilişkilerinize veya işlerinize karışmasına izin vermek istemeyeceksiniz. Ancak, ani tepkiler imajınıza zarar verebilir ve tartışmaların önünü açabilir. Politik olmakta fayda var.
  kova burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)
  Sağlığınız konusu bugün ihmale gelmez. Stresli ve hızlıca tamamlanması gereken işler yüzünden kendinizi ve beslenmenizi ihmal etmeyin. Gününüzü planlarken kendinize arada boş zamanlar bırakın. Buna ihtiyacınız olabilir.
  balik burcu 12112013 - Günlük burç yorumlari Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)
  Kişisel keyiflerinize yönelik çok şey yapacaksınız. Dinlenmek, sevdiklerinizle bir araya gelmek için uygun koşullar yaratabilirsiniz. Bu arada sosyal çevrenizde ve ilişkilerinizde hareketli bir dönem. Başkalarına destek olunması gereken sosyal çalışmalara öncelik vermeniz gerekebilir. İşten gelebilecek maddi destekler ise sizi tatmin etmeyecek boyutta görünüyor.  linke tıklayarak en yeni burç yorumlarına ulaşabilirsiniz
  Kaynak: Günlük Burç Yorumları - 19 Aralık Perşembe 2013 haberi Günlük Burç Yorumları - 19 Aralık Perşembe 2013 haberi
  <a title='haber' href='http://www.haberyurdum.com/'>Haber</a>


  Google+

  YouTube

  Konu gonca tarafından (02 Ocak 2014 Saat 08:44 ) değiştirilmiştir.

 2. arkadaşlar 28 günlük bebegim var sürekli aglıyor doktora götürdük birşey yok dedi ne yapacagımızı şaşırdık yardım lazım tecrübeli arkadaşlar yardım Íàøåë â Èíòåğíåòå âîò òàêîé èíòåğåñíûé ñàéò https://lightingemotion.ruGünlük burç yorumlari Yer İstanbul , 34, TR incelenme 1220 kişi oylama: 4.5 / 5
Yukarı Fırlat

1220
Views